Yönlendirme

Nasıl Muayene Olurum? - Nasıl Randevu Alınır? - Nasıl Ulaşırım?

Nasıl Muayene Olurum?
-Merkezi Hastane Randevu Sistemini arayarak (182) istediğiniz bölüm ve saate randevunuzu ayarlayabilirsiniz.

-Hasta kayıt bölümüne, sadece T.C kimliğiniz ile başvurmanız yeterlidir. Bu bölümden almış olduğunuz kayıt fişi ile ilgili poliklinik kapısındaki monitörden sıra numaranızı takip ederek muayenenizi en kısa sürede olabilirsiniz. Sağlık güvencesi olmayan hastalar ücretli muayene olabilir.


Nasıl Randevu Alınır?
MHRS Randevu alma ana kanalları şu şekildedir:

ALO 182 çağrı merkezi, MHRS web sitesi (https://www.hastanerandevu.gov.tr / https://www.mhrs.gov.tr), MHRS mobil uygulaması MHRS üzerinden randevu alabilmek için ALO 182 hattımızı arayarak operatörlerimizden destek alabilirsiniz.

Web'den randevu almak için; Daha önceden üyelik kaydınız yok ise "Randevu Al" butonuna tıkladıktan sonra gelen ekrandan "Üye Ol" seçeneğini tıklayarak üyelik işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Eğer üyeliğiniz mevcut ise kimlik numaranız ve şifrenizle istediğiniz hastane ve hekimi seçerek randevunuzu oluşturabilirsiniz. MHRS mobilde randevu almak için ise akıllı cihazınızın uygulama marketinden MHRS uygulamasını indirerek üyelik kaydınız yoksa oluşturabilir, var ise kimlik numaranız ve şifreniz ile giriş yaparak randevunuzu alabilirsiniz.

Ayrıca Hastanemizin 0533 377 22 58 numaralı Whatsapp hattından da 08:00 - 16:00 saatleri içerisinde randevu alabilirsiniz. 


Nasıl Ulaşırım?
Şehiriçi Ulaşım
Sivas Belediyesi Özel Halk Otobüsleri ile ulaşım sağlanabilir.
Saraybosna Otobüs Hareket Durağından  6-B Ata Sanayi - Emniyet veya 6-A Numune - TOKİ - Üniversite seferleriyle Sivas Numune Hastanesi durağında inebilirler.
Ayrıca mahallelerden hareketle (MAHALLE KODU) - H Meydan - Numune seferleriyle hastanemize ulaşılabilmektedir.

Şehirler Arası Otobüs Terminali'nden Ulaşım
Sivas Belediyesi Özel Halk Otobüsleri Lunapark durağından otobüslere binilerek, Kent Meydanı durağında inilebilir. Kent Meydanı durağından, Meydan - Numune servisini yapan özel halk otobüsleriyle hastanemize ulaşılabilir.

Sivas Nuri Demirağ Havalimanı'ndan Ulaşım
Sivas Belediyesi'ne ve Özel Firmaya ait otobüslerle Kent Meydanı durağından inilerek, Meydan - Numune servisini yapan özel halk otobüsleriyle hastanemize ulaşılabilir.

Sivas Tren Gar'ından Ulaşım
Sivas Tren Garı önündeki otobüs durağından Meydan - Numune servisini yapan özel halk otobüsleriyle hastanemize ulaşılabilir. 
google_maps.jpg

10 Haziran 2022