Depremde Hemşirelik Hizmetleri Paneli
12 Mayıs 2023

Hastanemiz Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürlüğü ve Cumhuriyet Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi, Suşehri Sağlık Yüksekokulu, Sağlık Hizmetleri Uygulama ve Araştırma Hastanesi Hemşirelik Hizmetleri Müdürlüğü iş birliği ile yapılan “Depremde Hemşirelik Hizmetleri” paneli Cumhuriyet Üniversitesi Behsan Önol Konferans Salonu yapıldı.
Panele Cumhuriyet Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hilmi Ataseven, Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ahmet Alim, SBF Dekanı Prof. Dr. Hatice Tel Aydın, Hemşirelik Bölüm Başkanı Prof. Dr. Havva Tel, Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürümüz Ebru Kaya Gözübüyük, akademik ve idari personelle öğrenciler katıldı.

İlk açış konuşmasını yapan Cumhuriyet Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hilmi Ataseven, “Sağlık hizmetlerinde çok aksamalar görmememiz açısından tüm sağlıkçılar olarak sağlık sistemindeki yerimizi alıyoruz. Hemşireler de sağlık sistemimizin en önemli yapıtaşlarından biridir. Özellikle pandemi sürecinde tüm sağlıkçılarımızın olduğu gibi hemşirelerimizin de nasıl fedakârlıklarla çalıştıklarına şahit olduk. Bu sebeple onları bir gün değil her gün tebrik edip hatırlamak gerekir” dedi.

Hemşirelik Bölüm Başkanı Prof. Dr. Havva Tel başkanlığındaki panelde konuşmacı olarak hastanemizde görevli hemşirelerimiz Furkan Göçer ve İlker Toraman, Üniversitemiz Sağlık Hizmetleri Uygulama ve Araştırma Hastanesinden Uzm. Hemşire Nesligül Aybek ve Dr. Zuhal Gürsoy ile SBF Hemşirelik Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Meral Kelleci yer aldı.

Panelin ardından katılımcılara teşekkür belgesi verildi.

  • cüpanel.jpeg
  • cüpanel2.jpeg
  • cüpanel3.jpeg
  • cüpanel4.jpeg
  • cüpanel5.jpeg
  • cüpanel6.jpeg